Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Bartlewo – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 999 000 zł2 253 m² 887,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Budynek usługowo-handlowy , 6-kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym ,możliwość korzystania z windy , położony w pobliżu centrum Grudziądza przy ulicy Waryńskiego w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bema

Śródmieście,Grudziądz(Bartlewo + 24 km)

2 500 000 zł3 459,85 m² 722,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 041 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o powierzchni 3 459,85 m na działce 5 041 m o numerze ewidencyjnym 2/2 przy ul. Bema Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Rybacka

Śródmieście,Grudziądz(Bartlewo + 24 km)

18 000 zł1 083,71 m² 16,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 678 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego obiektu handlowo-usługowego, położonego w sercu Grudziądza, przy ul. Rybackiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Grudziądz

Grudziądz(Bartlewo + 24 km)

1 000 000 zł835 m² 1 197,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Oferta na Wyłączność Dostępna Tylko w Naszym Biurze 20 minut jazdy samochodem z Grudziądza Fijewo przy wjeździe do Radzynia Chełmińskiego w pobliżu planowanej trasy szybkiego ruchu S5.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Biały Bór

Biały Bór(Bartlewo + 20 km)

800 zł177 m² 4,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow. 177 m2w obok budynku Dworca pkp w Białym Borze. Magazyn do remontu. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Grudziądz

Chełmińskie,Grudziądz(Bartlewo + 24 km)

300 zł15 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Blaszane garaże - Osiedle Chełmińskie, grudziądz Do wynajęcia blaszany garaż zlokalizowany w okolicach Osiedla Chełmińskiego. Garaż wyposażony w oświetlenie zmierzchowe. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Grudziądz(Bartlewo + 24 km)

1 412 zł159 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:159 m²

Lokalizacja Oferowany magazyn znajduje się w Grudziądzu przy ul. Dworcowej 58. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Grudziądza, w pobliżu dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Kowalewo Pomorskie(Bartlewo + 25 km)

590 000 zł330,21 m² 1 786,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w mieście Kowalewo Pomorskie, powiecie golubsko-dobrzyńskim, woj. kujawsko-pomorskim. Działka o powierzchni 0,1762 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Curie-Skłodowskiej

Mrągowo(Bartlewo + 23 km)

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy pod działalność handlową/usługową zlokalizowany na osiedlu Brzozowym. Powierzchnia 60 m2. Lokalizacja Lokal mieści się w Mrągowie na Osiedlu Brzozowym przy ul. Marii Curie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Głuchowo

Głuchowo(Bartlewo + 10 km)

70 000 zł2 631 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 307 m²

Nowoczesny budynek składający się z części socjalno-biurowej, stacji diagnostycznej oraz hali, wybudowany w 2016 roku. Do obiektu prowadzi droga asfaltowa. Nieruchomość położona jest około.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Bartlewo

Bartlewo,kujawsko-pomorskie